قیمت دستگاه اولتراسونیک صنعتی

در شستشوی قطعات و دستگاه ها از دستگاه های اولتراسونیک صنعتی استفاده می شود که استفاده از آنها با مزایا و معایب متعددی همراه هستند. در ادامه در مورد قیمت دستگاه اولتراسونیک صنعتی با یکدیگر صحبت می‌کنیم. به طور قطع تمیز نگه داشتن قطعات صنعتی بسیار ضروری است و در هر محیط صنعتی استفاده می شود؛ بنابراین قطعات تمیز می توانند عملکرد روان تری داشته باشند و به کاهش خطای دستگاه های صنعتی کمک کنند. باعث می شوند تا کیفیت محصولات تولیدی ارتقا یابند. زمانی که صحبت از تمیزکاری صنعتی می شود روش های مختلفی جلوی راه شما قرار می‌گیرند. از شستشوی دستی گرفته تا شستشو به کمک دستگاه التراسونیک. در بین این دو روش قطعا استفاده از دستگاه اولتراسونیک کارایی بیشتری دارد و بهتر عمل خواهد کرد.

مشاهده کنید » هموژنایزر التراسونیک

تمیز کننده اولتراسونیک

تمیزکننده اولتراسونیک جزء دستگاه‌هایی است که از روش غوطه وری و کاویتاسیون استفاده می کند. در این محلول میتوان آب خالی یا ترکیبی از آب و ماده شوینده استفاده کرد. به کمک روش التراسونیک می توانید تمام آلودگی ها از جمله گرد و غبار، خاک، روغن، رنگدانه، هرگونه زنگ زدگی، چربی، قارچ، باکتری و گرد و غبار بیولوژیکی را از روی فضای مورد نظر پاک کنید. در شوینده‌های اولتراسونیک عمل شستشو با امواج فراصوت انجام می شود. انرژی ها توسط یک ژنراتور تامین خواهند شد و توسط مبدل ها به امواج فراصوت تبدیل می شوند. کاویتاسیون آلاینده هایی که به قطعات مختلف چسبیده و نفوذ پیدا کرده‌اند کاملا پاک می‌کند.

روش‌های دیگری هم برای شستشوی قطعات صنعتی به کار می‌روند. از جمله شستشو دستی، شستشو به روش چربی زدایی یا حلال چربی زدایی، بخار و استفاده از قطعه شور ها هستند. در روش دستی همه چیز به تکنسین ها وابسته است و با توجه به میزان دقت آنها شستشو به خوبی انجام می‌شود. این کار بسیار زمان‌بر و وقت گیر است. برای همین جزء روشهای گران محسوب می‌شود. در روش چربی زدایی با حلال هم یک ماده تمیز کننده که حلال چربی می باشد به صورت مستقیم روی قطعه صنعتی مورد نظر اسپری می شود سپس به کمک قطعات کاملا تمیز می شود. تمامی حلال ها، چربی ها و آلودگی های سطحی را از بین میبرد. برای اطلاع از قیمت دستگاه اولتراسونیک صنعتی با ما تماس بگیرید.

مزایا و قیمت دستگاه اولتراسونیک صنعتی

اگر مزایای دستگاه التراسونیک کلینر صحبت کنیم باید بگوییم که حباب هایی که توسط اولتراسونیک ها تولید می شوند بسیار ریز هستند؛ بنابراین به راحتی می‌توانند به تمامی منافذ و قطعات نفوذ کنند و حتی کوچکترین شکاف ها را نیز پاک کنند. نوع عملکرد التراسونیک ها طوری است که لازم نیست داخل مخزن جاسازی شود. کافیست که قطعات را درون محلول اولتراسونیک غوطه ور کنید و در سریعترین زمان ممکن مراحل تمیز کاری را انجام دهید. این کار با بیشترین دقت انجام میشود و هیچگونه خطای انسانی در آن به چشم نمی خورد. تاثیر آن بسیار قدرتمند است.

می تواند تمامی آلاینده ها را به راحتی از بین ببرد؛ بنابراین برای از بین بردن نیاز نیست شوینده به محلول التراسونیک اضافه کنید. میزان آلاینده های محیط زیستی پس از شستشو به حداقل می رسند؛ در نتیجه شما با افزودن محلول شوینده مناسب می توانید شستشوی بی نظیر داشته باشید. عملکرد التراسونیک به این شکل است که شما می توانید برای شستشوی همه چیز استفاده کنید. از تجهیزات ظریف آزمایشگاهی تا سیلندر موتور ها برای همگی آنها کاربرد دارد. تمیز شدن لوازم به آرامی انجام می‌شود. میزان آسیب دیدن قطعات به شدت کاهش یافته است. می‌توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه اولتراسونیک صنعتی با مشاورین ما صحبت کنید.

کاربرد دستگاه اولتراسونیک صنعتی

شاید در مورد کاربرد دستگاه التراسونیک صنعتی و بگویید که در چه صنایعی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی این دستگاه کاربرد های متفاوتی دارد. این دستگاه ها در صنعت خودروسازی در بخش ساخت و مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند و رسوبات کربن، روغن، چربی، روان کننده ها، زنگ زدگی ها را از روی کاربراتور قطعات موتور کامل از بین میبرد. هیچگونه محدودیت منافذ و شکافی در آن دیده نمی شود و شما می توانید تمامی قطعات حساس خودرو از جمله سیم کشی ها و قطعات پلاستیکی حساس را نیز به راحتی تمیز کنید. با استفاده از فناوری‌های التراسونیک، قطعات هواپیما از کوچک تا بزرگ، سنگین تا سبک در عرض چند دقیقه شسته و تمیز می‌شوند.

از جمله می‌توان به ژنراتور، ترمز، محرک دریچه های شاتل، فیلترها، تیغه های موتور و چرخ های هواپیما اشاره کرد که به راحتی با کمک دستگاه شستشوی التراسونیک تمیز می‌شوند. استفاده از این دستگاه در فرآوری و پردازش مواد غذایی و آشامیدنی نیز کاربرد دارد. شما می توانید چاقو، رنده، قیچی، مخلوط کن، چرخ گوشت های سخت ، دستگاه‌های خنک کننده و تصفیه آب، کارد، چنگال و قاشق و غیره را با دقت کافی بشوید. حتما از اهمیت پاکیزگی تجهیزات جراحی نیز خبر دارید.

این دستگاه در دندانپزشکی برای تمیز کردن تجهیزات آزمایشگاهی و داروسازی هم استفاده می‌شود و توانسته کمک بزرگی کند. قطعات مربوط به صنعت پزشکی در بسیاری از موارد شسته و نیازمند شستشوی استریل هستند که دستگاه التراسونیک این عمل را انجام میدهد. شما برای اطلاع از قیمت دستگاه اولتراسونیک صنعتی میتوانید به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید. همچنین بردهای الکترونیکی که دارای جزئیات ریزی هستند را می توان از گل و آلودگی پاک کرد.

عوامل موثر در قیمت دستگاه اولتراسونیک صنعتی

قیمت دستگاه اولتراسونیک صنعتی با توجه به انواع مختلفی که دارد متفاوت است. اگر قصد خرید دارید ابتدا باید حجم کلینر مد نظر خود را انتخاب کنید و قطعاتی که قصد شستن آنها را دارید بررسی نمایید تا بر اساس حجم آنها دستگاه مورد نظر را خریداری نمایید. در هنگام خرید به فرکانس دستگاه التراسونیک دقت کنید. اگر دارای فرکانس‌های پایین تر باشد حباب‌های بزرگتری تولید می‌شوند و برای قطعات بزرگ و مقاوم بهتر هستند. برای قطعات ظریف و شکننده حباب های ریز مناسب است که شما با توجه به فرکانس باید آن را خریداری و سفارش دهید. همچنین قیمت دستگاه التراسونیک صنعتی با توجه به فرکانس آن متفاوت است. کنترل های زمان و دما از ویژگی هایی است که در هنگام خرید بهتر است به آن دقت کنید. تمامی عوامل گفته شده در قیمت دستگاه اولتراسونیک صنعتی دخیل هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید