قیمت دستگاه هموژنایزر ایرانی

امروزه استفاده از دستگاه هموژنایزر از اهمیت ویژه برخوردار شده است. این دستگاه ها جزء مهمترین تجهیزاتی هستند که در آزمایشگاه‌ها به ویژه در آزمایشگاه‌های نانو و استخراج گیاهان دارویی مورد استفاده قرار می گیرند. برای همگن سازی مواد نانو بالاخص نانو نقره، CNT استفاده می شوند. این دستگاه دارای کاربردهای بسیار فراوان و در برندهای گوناگون به بازار عرضه شده است. این دستگاه ها می توانند عملیات همگن سازی را به بهترین شکل انجام دهند به دلیل اینکه در همگن سازهای مافوق صوت انرژی صوتی که به داخل محلول منتقل می شود باعث تولید حبابهای کاویتاسیون می شود. برای اطلاع از قیمت دستگاه هموژنایزر ایرانی و خرید آن می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. این دستگاه جزء با کیفیت ترین محصولاتی است که میتواند یک مخلوط پایدار از ثبات بالا ایجاد کند. در بسیاری از کاربردهای نانو تکنولوژی استفاده می شود. در ادامه این مقاله اطلاعات بیشتری را با یکدیگر بررسی می کنیم تا با ویژگی ها و مزایای هموژنایزر التراسونیک آشنا شویم.

کاربرد دستگاه هموژنایزر

دستگاه هموژنایزر در زمینه‌های تحقیقاتی، علمی، نانوتکنولوژی، پزشکی قانونی، میکروبیولوژی، غذا، نوشیدنی، بیوتکنولوژی، داروسازی و تغذیه استفاده می شود. به طور عمده برای همگن سازی و خرد کردن مواد کاربرد دارد. همینطور برای هموژنیزه کردن شیر و یکنواخت کردن پراکندگی چربی در شیر استفاده می شود. این دستگاه‌ها انواع مختلفی دارند که شما می توانید از طریق ایمیل یا تلگرام از قیمت دستگاه هموژنایزر ایرانی مطلع شوید. در بسیاری از آزمایشگاه ها از این دستگاه به عنوان تبدیل کننده جریان الکتریکی به مکانیکی استفاده می کنند تا محلول ها به خوبی با هم همگن شوند. این دستگاه فرکانس بالایی تولید می کند. قبل از استفاده حتما باید به نکات گفته شده توجه کنید تا مشکلی پیش نیاید.

انواع دستگاه هموژنایزر التراسونیک

دستگاه هموژنایزر یا همگن سازهای ما فوق صوت انواع مختلفی دارد و در طراحی و حجم متفاوت به بازار عرضه شده است. اگر بخواهیم در مورد کاربرد این دستگاه ها بگوییم می‌توانید برای حجم ۱ سی سی تا پنجاه سی سی مدل ۲۰۰ را انتخاب نمایید. برای حجم بیشتر مانند حجم ١٠٠ سی سی تا ٢٠٠٠ سی سی مدل ۴۰۰، برای حجم های ۲۰۰۰ سی‌سی تا ۵۰۰۰ سی سی مدل ۱۲۰۰ بدون راکتور را به شما پیشنهاد میکنیم. این ابعاد صنعتی برای دستگاه التراسونیک در نظر گرفته شده‌اند که شما می توانید با توجه به نیاز خود آنها را خریداری کنید.

قیمت دستگاه هموژنایزر ایرانی التراسونیک ٢٠٠ وات

اگر بخواهیم در مورد قیمت دستگاه هوژنایزر ایرانی ۲۰۰ وات صحبت کنیم، این دستگاه در مقیاس کوچک و آزمایشگاهی تولید شده است. حجم آن ١ تا ۵۰ سی سی می باشد و در فرکانس کاری ۲۰ کیلوهرتز تنظیم میشود. قابلیت ایجاد توان های خروجی متفاوتی را دارد و می‌توانید آن را نیز تنظیم نمایید. از جمله ویژگی‌های دیگر این محصول می‌توان به تنظیم خودکار فرکانس اشاره کرد. این دستگاه دارای پروپ ۵ میلیمتری می باشد که برای کاربردها و حجم های کم مناسب است. تاکنون مشتریان این دستگاه آنرا برای cell lease, protein extraction تهیه کرده اند. برای حجم تا 50 سی سی قابل استفاده می‌باشد. پروپ آن از جنس تیتانیوم تشکیل شده است. شما می توانید با مراجعه به قسمت مربوطه از قیمت دستگاه هموژنایزر ایرانی ۲۰۰ وات مطلع شوید.

قیمت دستگاه هموژنایزر ایرانی ۴٠٠ وات

دستگاه هموژنایزر ۴۰۰ واتی نیز در مقیاس آزمایشگاهی تولید شده است اما می‌توان در پروژه های عظیم و بزرگ نیز از آن استفاده نمود. این دستگاه دارای فرکانسی برابر با ٢٠ کیلو هرتز می باشد. توسط متخصصین داخلی مافوق صوت تولید شده و کاملاً با نمونه های خارجی قابل رقابت می باشد. بیش از ۵۵۰ دستگاه از این نمونه در دانشگاه های دولتی، آزاد و غیره مورد استفاده قرار گرفته‌اند. این دستگاه به کشورهایی مانند چین، پاکستان، سوریه، مالزی و ترکیه صادر می‌شوند. دستگاه ۴۰۰ وات هموژنایزر برای کاربردهای گوناگون از جمله نانو تکنولوژی، استخراج گیاهان دارویی،تسریع واکنش های شیمیایی، انحلال روغن در آب و دیگر کاربردهای تحقیقاتی و صنعتی استفاده می شوند.

قیمت دستگاه هموژنایزر ایرانی ٢٠٠٠ وات

دستگاه هموژنایزر ۲۰۰۰ وات همانطور که مشخص است برای نیازهای صنعتی تولید شده و دارای فرکانس ۲۰ کیلوهرتز و توانی برابر با ۲۰۰۰ وات دارد. به طور پیوسته می تواند ۷۰۰ وات توان خروجی داشته باشد. از کاربردهای این دستگاه می توان در همگن سازی اشاره کرد. همچنین در استخراج گیاهان دارویی، تولید بیودیزل و گوگرد زدایی از گازوئیل استفاده می‌شود. پروپ آن از جنس تیتانیوم است. رآکتورهای آن از فولاد ضد زنگ 304 تشکیل شده است. این محصول بسیار کاربردی طراحی منحصر به فردی دارد و شما با مراجعه به قسمت محصولات می توانید از قیمت این دستگاه مطلع شوید یا اینکه با مشاورین ما تماس بگیرید تا اطلاعات سفارش را برای شما بگویند و بتوانید دستگاه مناسب خریداری نمایید. همچنین برای اطلاع از قیمت دستگاه هموژنایزر ایرانی با راه‌های ارتباطی تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید